.

.

Shesyuki Види Бенд Шарми Компатибилен Со Apple Види 38mm 40mm 41mm, Мека Врежана силиконски Бенд &засилувач; Розова Метал Декоративни Прстени Петелки И Затворач Додатоци за Iwatch

Shesyuki Види Бенд Шарми Компатибилен Со Apple Види 38mm 40mm 41mm, Мека Врежана силиконски Бенд &засилувач; Розова Метал Декоративни

DEN 191.84

Пристапност
Залиха

Затворање на бравата ?●Совршена Класична Комбинација● Нашиот Бенд За Часовници Шесјуки Епл со Шарм е специјално облечен за различни видови отпечатоци.Силиконскиот ремен и шармот се навистина совршена комбинација. Опсегот на apple watch е компатибилен со 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm, Iwatch Ultra серија 8/7/6/5/4/3/2/1 SE сите модели. Овие додатоци се компатибилни со Apple Watch, Samsung Galaxy и Fitbit versa. Ширината на ременот е од 20мм до 22мм, а дебелината е помала од 3мм.?●Издржлив И Без Избледување ● оваа прилагодлива (Кратка) лента одговара на зглобот 15-18см (5,9 инчи-7,08 инчи). Изработен е од висококвалитетен силикон, мек, дише, лесен, пере и не иритирачки за вашата кожа, што ви носи одлично искуство со носење. Исто така, овие привлечности се направени од висококвалитетен метал и блескав кристал. Тие се многу полирани, отпорни на абење и безопасни за кожата. Исто така, тие не се лесни за бледнеење. ?●Спречување на лизгање● подготвивме класични додатоци за затворач за секој комплет, што може да го реши проблемот што таквите украси лесно се лизгаат од лентата за часовници.

Параметри на производот

Слична стока