.

.

Ladumu Телефон Стојат Со Шест Брзина Лесен За Носење Мини Држач За Мобилен Телефон Затворен Затворен Лесен-Да Се Стави Настрана Алуминиумска Легура За Канцеларија

Ladumu Телефон Стојат Со Шест Брзина Лесен За Носење Мини Држач За Мобилен Телефон Затворен Затворен Лесен-Да Се Стави Настрана Алуминиумска

DEN 620.80

Пристапност
Залиха

Овој држач за телефон ги поддржува сите телефони и може да работи со школка за мобилни телефони Овој држач за телефон е тенок и мал, што не зазема простор. Овој држач за мобилен телефон е изработен од алуминиумска легура, која има исклучителен изглед и отпорност на абење. Стабилен без превртување, нема да се тресе кога ќе преземете мерки за допирање на екранот. Тоа е мал, пренослив, се-во-едно држач што се преклопува и се држи до задниот дел на телефонот. Овој ходер за мобилни телефони е преклоплив, лесен за ставање и лесен за носење. Може да седи насекаде на масата и лесно можеме да гледаме филмови. Со овој мобилен телефон ходер, кога гледате филм, читате книги, не мора постојано да го држите телефонот и тој може да ви ги ослободи рацете. Мини дизајн, нема простор. Нема мирис, лесен за употреба и стабилен. Лесен е за носење и може да се смести во рачна торба или џеб.

Параметри на производот

Слична стока