.

.

Прилагодлив Екран За Зголемување На Телефонот 12 Инчи / 14 Инчи 3д Лупа За Екран Со Крива На Извлекување За Проектор За Мобилни Телефони Пренослив Држач За Преклопува?

Прилагодлив Екран За Зголемување На Телефонот 12 Инчи / 14 Инчи 3д Лупа За Екран Со Крива На Извлекување За Проектор За Мобилни Телефони

DEN 1451.20

Пристапност
Залиха

12 инчен / 14 инчен телефон екран лупа : 3д закривен телефон екран лупа може да го зголеми вашиот телефон екран 3-4 пати, заштита на очите и намалување на непријатност и визуелен замор од гледање филмови прилагодлива Фокусна Должина И Пренослив : зголемувачот на екранот на телефонот со прилагодлива фокусна должина целосно одговара за поголемиот дел од мобилниот телефон. Преклопен дизајн, лесен и компактен, удобен носење, погоден за внатрешни работи, канцеларија, десктоп, патување. уникатен дизајн : Уникатниот дизајн на лупа со закривен екран ја прави разликата во ефектот на гледање со другите нормален рамен екран. абс материјал : надградениот проектор за 3д телефон прифаќа Акрилни леќи, анти-син светлосен ефект, Кога не се користи преклопливото куќиште може да го заштити екранот. +Најдобар Избор На Подароци : Едноставен и стилски дизајн, тоа е најдобриот избор на празнични подароци за вашите пријатели или семејства. Веруваме дека ќе ви се допадне држачот за мобилен телефон за зголемување на екранот на телефонот . Роденденски подарок, божиќен подарок. 12" / 14 " 3д HD телефонски Екран зголемувачмобилен држач за телефон, Добар Подарок за децата, им помага да ги заштитат очите од блиско растојание за гледање. Најдобар Подарок за стариот, им помогне да го видат екранот појасно. Лупа за екран на мобилен телефон, лесен, преклопен дизајн го олеснува носењето.

Параметри на производот

Material:
mobile phone holder magnifier screen
Colour:
black
Material:
Acrylic HD lens + ABS shell
size:
Screen size:
12 inches (25.5×16cm)
Product size:
28×17.3×1.6cm
Screen size:
14 inches (28×16cm)
Product size:
32×20.5×1.6cm
▶Package Includes:
1x mobile phone holder magnifier screen:
1xUser manual:
▶Note:
1.We only sell magnifiers for phone screens, excluding other decorations.:
2.The color difference of the product is normal due to problems such as lighting and display.:
3. If you have any questions about the product, please leave a message and we will reply you within 24 hours.:
Слична стока