.

.

ВОЈОАО Мало Дете Деца Доенчиња Девојчиња Крпеница Со Долги Ракави Блузи Со Блуза Нов Подарок За Бебиња

ВОЈОАО Мало Дете Деца Доенчиња Девојчиња Крпеница Со Долги Ракави Блузи Со Блуза Нов Подарок За Бебиња

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Одлично За Дневна Облека, Дом, Одмор, Излегување Со Носење, Секојдневно Носење Машинско Перење. Материјал : Ромпер За Дуксери За Бебиња За Новороденчиња Изработен од Мек И Дише Памук, ткаенина погодна за Кожата Го Прави Вашето Мало Момче Да се Чувствува Удобно Цел Ден. ГОЛЕМИНА СОВЕТИ : Одговараат За 1-6 Години Бебе. Бидејќи Висината и Тежината На Бебето се Различни, Големината Може да биде Преголема или Премала. СООДВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : Облеката Е Соодветна За Времето На Есента. Дете Деца Деца Доенчиња Девојчиња Крпеница Со Долги Ракави Блуза Блуза Нов Подарок За Бебињасезона : type, тип На Зимски ракави : тип На Долги Ракави Патарн тип : Леопард печатење.

Параметри на производот

Слична стока