.

.

Девојче девојче џемпер памук екипа на екипаж, пулвер зимски долги ракави обични Божиќни врвови кошули

Девојче девојче џемпер памук екипа на екипаж, пулвер зимски долги ракави обични Божиќни врвови кошули

DEN 207.84

Пристапност
Залиха

100% памук Повлечете го затворањето. Мека материјал памучна ткаенина, се чувствува мека и удобна за носење. Материјал со висококвалитетни памучни ткаенини, добро изработен и издржлив. Не згаснуваат или пикаат по миењето. Класичен џемпер со долги ракави на вратот и добра еластична плетена ребра полите, лесен за носење и полетување. Не многу густа, ниту тенка, средна дебелина, погодна за пролетно есенско и зимско носење. Лесно е да се совпадне со топла облека внатре и се совпаѓа со палто во постудено време. Стилски дизајн на цртани филмови за деца со мали деца, дневно, празник, на отворено, училиште, кампување, пешачење или спорт. Најдобар подарок за роденден, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ и сите посебни денови.

Параметри на производот

Слична стока