.

.

Yonghs Kids Girls Girls без ракави култури со хеланки 2 парчиња танцови облеки за гимнастика сет лето атлетски тренерки

Yonghs Kids Girls Girls без ракави култури со хеланки 2 парчиња танцови облеки за гимнастика сет лето атлетски тренерки

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Полиестер, памук, спандекс Повлечете го затворањето. Детски девојки без ракави за ракави за печатење на плочки за печатење на плочи и панталони поставуваат спортска облека. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Направено од полиестерски материјал, мек, добар истегнат, брзо суво и удобно за носење. Checkerboard Print Crop Top и панталоните ги прават девојките да изгледаат мода и енергични. Совршено за секојдневно носење, модерен танц, џез танц, тренингот, фитнес, џогирање, тренингот, итн. Полиестер, памук, спандекс. Повлечете го затворањето. Детски девојки без ракави за ракави за печатење на плочки за печатење на плочи и панталони поставуваат спортска облека. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Направено од полиестерски материјал, мек, добар истегнат, брзо суво и удобно за носење. Checkerboard Print Crop Top и панталоните ги прават девојките да изгледаат мода и енергични. Совршено за секојдневно носење, модерен танц, џез танц, тренингот, фитнес, џогирање, тренингот, итн.

Параметри на производот

Слична стока