.

.

Тениски Здолништа На Аршинер Девојка Со Шорцеви Атлетско Плисирано Здолниште Изведба На Тренингот Скортови Со Џебови за Деца 4-13Ј

Тениски Здолништа На Аршинер Девојка Со Шорцеви Атлетско Плисирано Здолниште Изведба На Тренингот Скортови Со Џебови за Деца 4-13Ј

DEN 335.84

Пристапност
Залиха

95% Полиестер, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Тениски здолништа изработени од 95% полиестер и 5% спандекс, оваа мека ткаенина што ја отстранува влагата ќе го одржува вашето дете суво и удобно за време на вежбање или какви било физички вежби. Лесниот материјал за перење и брзо сушење заштедува време и му овозможува на вашето дете да вежба како што сака. Атлетскиот скорт има висок струк, а-линија, лесен, двослоен дизајн спречува прекумерна експозиција,плисираниот раб нуди елегантен изглед е помодерен кога вежбате. Девојки плисирано здолниште со вградени шорцеви за да му дозволите на вашето дете да остане покриено додека игра напорно во ова здолниште, невидливиот џеб е одличен за чување клучеви, тениски топчиња, мали топчиња, мобилни телефони, картички, штипки за коса, монети или други потреби. Спортско здолниште за сите девојки, може да се облекува за специјални прилики како тениски спортови, јога, трчање, танцување, забава, патување, возење велосипед, вежбање во теретана, косплеј, Танц На Навивачки, семејни собири, Костими, Празници, секојдневно секојдневно носење и забави итн.

Параметри на производот

Слична стока