.

.

Вингански деца девојки гимнастика шорцеви деца сјајни металик џез што го тресе дното на атлетските балети за танцување шорцеви

Вингански деца девојки гимнастика шорцеви деца сјајни металик џез што го тресе дното на атлетските балети за танцување шорцеви

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

100% спандекс Детски девојки и момчиња метални сјајни шорцеви искријте џез танцувачки шорцеви. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Еластична лента за половината, метални сјајни шорцеви, ги прави децата мода и привлечни. Направено од материјал Спандекс, мека, свиленкаста, прицврстена и удобна за носење. Совршено за секојдневно носење, облекување, празник, карневал, модерен танц, џез танц, перформанси, итн. -| половината | должина-100 - | 3-4 години- - | - 15.0 ''/38cm - | - 11.4 ''/29cm1110 - | 4-5 Години - | - 15.7 ''/40см - | - 11.8 ''/30см-120 - | 5-6 години - | - 16.5 ''/42cm - | - 12.2 ''/31cm130 - | - - 6-7 години - | - 17.3 ''/44cm - | - 13.4 ''/34cm140 - | 7-8 години - | - 18.1 ''/46cm - | - 13.8 ''/35cm-150 - |- 9-10 години - | - 18.9 ''/48cm - | - 14,6 ''/37cm160 - | - 11-12 години | - 19,7 ''/50см - | - 15.

Параметри на производот

Слична стока