.

.

Големи Лакови За Новороденчиња Ленти За Девојки Машки Моден Лак Мека Симпатична Дневна Облека Новороденче Капи Коса Завиткајте Разнобојна Новороденче Шапка

Големи Лакови За Новороденчиња Ленти За Девојки Машки Моден Лак Мека Симпатична Дневна Облека Новороденче Капи Коса Завиткајте

DEN 1160.00

Пристапност
Залиха

Увезени Quadtuct® : нашата капа за бебиња специјално дизајнирана за доенчиња. Мек висококвалитетен памук за дополнително удобно чувство.Оваа капа за новороденчиња за девојчиња е мала тежина и нема да предизвика притисок врз главата на вашето бебе додека се загрева.Грижете се за вашето бебе head.It погоден За Пролет ,umn и Зима. ●Шема● : Лак, Можете Да Му Ја Дадете На Вашето Бебе Како Подарок, Се разбира, Оваа Капа Може да се Користи Кога Спиете или Се Бањате. ● Материјал● : новородените капи се изработени од висококвалитетен памук.Мека и comfortable.It се препорачува нежно миење со рака. €Погоден Q : Одговараат За 0-2 Години Бебе. 7-20 Дена- - - - обично трае околу 15 дена,ако изберете да забрзате, ќе потрае околу 7 дена. Quadtuct® : нашата капа за бебиња специјално дизајнирана за доенчиња. Мек висококвалитетен памук за дополнително удобно чувство.Оваа капа за новороденчиња за девојчиња е мала тежина и нема да предизвика притисок врз главата на вашето бебе додека се загрева.Грижете се за вашето бебе head.It погоден За Пролет ,umn и Зима. ●Шема● : Лак, Можете Да Му Ја Дадете На Вашето Бебе Како Подарок, Се разбира, Оваа Капа Може да се Користи Кога Спиете или Се Бањате. ● Материјал● : новородените капи се изработени од висококвалитетен памук.Мека и comfortable.It се препорачува нежно миење со рака. €Погоден Q : Одговараат За 0-2 Години Бебе.

Параметри на производот

Слична стока