.

.

Текмастер TRB1013 гаснење на телото компатибилно со 05-06 GMC Sierra 2500 HD 8.1L

Текмастер TRB1013 гаснење на телото компатибилно со 05-06 GMC Sierra 2500 HD 8.1L

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Изведбата на репер тестирани против водечките конкуренти во индустријата Систем за контрола на квалитетот сертифициран од ISO9001 : 2000 и ISO/TS 16949 : 2038. Премиум квалитетен финиш за заштита од корозија и 'рѓа. Изведбата на репер тестирани против водечките конкуренти во индустријата. Систем за контрола на квалитетот сертифициран од ISO9001 : 2000 и ISO/TS 16949 : 2038. Премиум квалитетен финиш за заштита од корозија и 'рѓа.

Параметри на производот

Слична стока