.

.

30 парчиња клипови за фер -пламен погодни за Toyota, 4Runner, FJ Cruiser, Highlander, Tacoma, RAV4 - Надворешен панел на вратите на задните пластични рокери за прицврстувачи на прицврстувач

30 парчиња клипови за фер -пламен погодни за Toyota, 4Runner, FJ Cruiser, Highlander, Tacoma, RAV4 - Надворешен панел на вратите на

DEN 128.16

Пристапност
Залиха

15 парчиња сини најлонски клипови за обликување : Дијаметар на главата : 17мм, должина на стеблото : 10мм, ја заменува Toyota : 75495-35010 15 парчиња портокалови најлонски клипови за обликување : Дијаметар на главата : 17мм, должина на стеблото : 17мм, ја заменува Toyota : 75397-35010. Овие клипови за фер-пламен се компатибилни за Toyota Tacoma 2004-ON, RAV4 2005-ON, Highlander 2009-2010, FJ Cruiser 2006-2010, 4 Runner 2002-ON. Заменува сини клипови на Toyota : Дијаметар на главата : 17мм, должина на стеблото : 10мм, ја заменува Toyota : 75495-35010. Заменете ги портокаловите клипови на Toyota : Дијаметар на главата : 17мм, должина на стеблото : 17мм, ја заменува Toyota : 75397-35010. Пакет, вклучувајќи 15 парчиња сини клипови и клипови од портокал 15 парчиња, вкупно 30 парчиња ги заменува клиповите на Тојота. Овие клипови за фер-пламен се компатибилни за Toyota Tacoma 2004-ON, RAV4 2005-ON, Highlander 2009-2010, FJ Cruiser 2006-2010, 4 Runner 2002-ON. Заменува сини клипови на Toyota : Дијаметар на главата : 17мм, должина на стеблото : 10мм, ја заменува Toyota : 75495-35010.

Параметри на производот

Слична стока