.

.

Не'рѓосувачки челик четвртина Фендер сет, полу -камион.

Не'рѓосувачки челик четвртина Фендер сет, полу -камион.

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Не'рѓосувачки челик четвртина сет на Fender (24 "x29"), полу -камион 24 инчи од 29 инчи не'рѓосувачки челик четвртина Фендер. Заграда за поддршка на триаголник. 430 не'рѓосувачки челик. 2 парчиња (1pair) по пакет, продаден во пакет (2 парчиња). Не'рѓосувачки челик четвртина сет на Fender (24 "x29"), полу -камион. 24 инчи од 29 инчи не'рѓосувачки челик четвртина Фендер. Заграда за поддршка на триаголник. 430 не'рѓосувачки челик. 2 парчиња (1pair) по пакет, продаден во пакет (2 парчиња). TBOZZ 24 "X 29" SS четвртина Фендер, заграда за поддршка на триаголник.

Параметри на производот

Слична стока