.

.

Аголни чувари бебе доказ дете бебе Безбедност силиконски заштитник маса агол за заштита на агол за деца Безбедност Детска еџ заштитник за бебе

Аголни чувари бебе доказ дете бебе Безбедност силиконски заштитник маса агол за заштита на агол за деца Безбедност Детска еџ заштитник

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Може да им помогне на бебињата и постарите лица да избегнат судир од остри wallsидови и маса И проверете дали вашите деца се безбедни. Нашиот комплет за мебел и агол за мебел за мебел гарантира дека никогаш не се грижите за малите ногини или табелата подолу!. Може да им помогне на бебињата и постарите лица да избегнат судир од остри wallsидови и маса. И проверете дали вашите деца се безбедни. Чувајте ги вашите трчање, качување и скокање деца безбедни каде и да се во куќата. Тие се исто така без вкус, ви даваат мир на умот во случај да завршат во близина на устата на вашето малечко. Може да им помогне на бебињата и постарите лица да избегнат судир од остри wallsидови и маса. И проверете дали вашите деца се безбедни. Нашиот комплет за мебел и агол за мебел за мебел гарантира дека никогаш не се грижите за малите ногини или табелата подолу!. Може да им помогне на бебињата и постарите лица да избегнат судир од остри wallsидови и маса. И проверете дали вашите деца се безбедни.

Параметри на производот

Слична стока