.

.

Облека облека облека облека за деца облека облека цветен фустан врвот со искинати фармерки панталони поставени црвени рози

Облека облека облека облека за деца облека облека цветен фустан врвот со искинати фармерки панталони поставени црвени рози

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

95% памук, 5% полиестер Повлечете го затворањето. Тргнете суво, машинско миење, висат суво, не бели. Се препорачува материјално нежно миење на рака или машина со мијалник и виси суво. Суво чисто и суво суво е подобра опција. Дизајн : врвови со маици со долги ракави со рози печатени на неа, симпатична и варовна; Стилски искинати фармерки покриени со еластична лента за половината, лесно облекување; Овој сет на панталони за тексас е прекрасен за летно есенско време комбо!. Прилики : Овој комплет за облека е совршен за сите сезони, фотосесија, секојдневно носење, игра за игра, специјална пригода, празник или најдобар роденденски подарок за вашата девојка или внука. Возраст : костум за девојчиња за деца кај новороденчиња во 12-18 месеци, 18-24months, 2 T-3 T, 3 T-4 T; Ве молиме, ве молиме, проверете ја сликата на табелата со големина и пронајдете ја најточната вклопување за вашата девојка пред да купите.

Параметри на производот

Слична стока