.

.

Јамазаки 5421 Држач За Диспензерот Под Кабинетот, Тип На Пенење, Бел, Прибл. В 2,4 х Д 2,8 х ч 6,1 инчи, Кула, Пловечко Складирање

Јамазаки 5421 Држач За Диспензерот Под Кабинетот, Тип На Пенење, Бел, Прибл. В 2,4 х Д 2,8 х ч 6,1 инчи, Кула, Пловечко Складирање

DEN 401.60

Пристапност
Залиха

Ве молиме имајте предвид дека постои ризик од копирање производи ако продавачот или изворот на испорака е надвор од Јапонија Големина На Производот : Прибл. W 2,4 x D 2,8 x H 6,2 инчи (W 6 x D 7 x H. индикација За Квалитет : Тело : Челик (обложен во прав). Додатоци : помошни прстен дупка дијаметар : прибл. 1,5 инчи (3,9 см) (надворешен дијаметар : прибл. 2,1 инчи (5,3 см). Капацитет На Оптоварување : Прибл. 2,2 фунти (1 кг); Компатибилна Големина : дел од завртката На Диспензерот : Приближно 1,5-1,8 инчи (3,9 - 4,5 см); Проценет капацитет во рамките на 25,4 fl oz (750 ml). ●Дијаметар на дупката на држачот околу 4,5 см Монтажен Шкаф За Виси Во Бањата : дебелина на Полицата во рамките на прибл. 0,5-1,2 инчи (1,3 - 3 см) / Потребна Висина помеѓу мијалникот и висечката чаша : Прибл. 6,2 инчи (15,7 см) + Над големината на предметите. Ве молиме имајте предвид дека постои ризик од копирање производи ако продавачот или изворот на испорака е надвор од Јапонија. Големина На Производот : Прибл. W 2,4 x D 2,8 x H 6,2 инчи (W 6 x D 7 x H. индикација За Квалитет : Тело : Челик (обложен во прав). Додатоци : помошни прстен дупка дијаметар : прибл. 1,5 инчи (3,9 см) (надворешен дијаметар : прибл. 2,1 инчи (5,3 см). Капацитет На Оптоварување : Прибл. 2,2 фунти (1 кг); Компатибилна Големина : дел од завртката На Диспензерот : Приближно 1,5-1,8 инчи (3,9 - 4,5 см); Проценет капацитет во рамките на 25,4 fl oz (750 ml). ●Дијаметар на дупката на држачот околу 4,5 см Монтажен Шкаф За Виси Во Бањата : дебелина на Полицата во рамките на прибл. 0,5-1,2 инчи (1,3 - 3 см) / Потребна Висина помеѓу мијалникот и висечката чаша : Прибл. 6,2 инчи (15,7 см) + Над големината на предметите. Кула најголемиот шарм на серијата кула е неговиот компактен дизајн. Тоа ќе ја направи вашата кујна и дневна соба уреден, паметен и попростран простор. Индустриите јамазаки создаваат широк спектар на внатрешни стоки и материјали за складирање со идеја да "дејствуваат според возбудливиот ум."Тоа е изглед кој добро се вклопува со вашиот простор и внатрешен декор, а сепак ви дава чувство на стил и разиграност. Ако е создаден со силна страст за промена и еволуција, дури и даска за пеглање или кадифен, веруваме дека може да донесе малку возбуда и изненадување за општеството, ние развиваме производи секој ден. Покрај тоа, има идеја што го прави вашиот живот удобен и удобен, затоа сакаме да чувствувате изненадувања и возбуда. Затоа ви донесовме различни секојдневни добра и материјали за складирање во светот. Држач за Диспензерот за филмска Кука куката за филм овозможува диспензерот Да се залепи На ѕидот Едноставно закачете ја вклучената филмска кука на ѕидот и закачете ја главната единица (држач).

Параметри на производот

Слична стока