.

.

Диспензерот За Сапун и Држачот За Сунѓер За Садови За Мијалник, Модерен Декор Во Стилот На Фарма, Организатор На Шалтер За Керамика, Надвор Од Белата Боја

Диспензерот За Сапун и Држачот За Сунѓер За Садови За Мијалник, Модерен Декор Во Стилот На Фарма, Организатор На Шалтер За Керамика, Надвор Од

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Секој диспензер за сапун и држач за сунѓер се направени Од повеќе комплицирани занаети и чисто Рачно Изработени 100% , Изработени од Висококвалитетна Керамика Издржлива Пумпа, Врвна Конструкција На Материјал со цврста пластика.Издржлив и Нема да ' рѓосува. Погоден За Рака Погоден За Сапун За Раце, Сапун За Садови, Шампон, Средство за Чистење Тело или Лосион, средства за дезинфекција Итн. Одлично За Бања, Кујна, Канцелариски Тоалет Итн. Класичен црно-бел диспензер за сапун и држач за сунѓер поставете Смрека Во Вашиот Домашен Декор. Совршена Идеја За Подарок. Одличен Подарок За Вашите Пријатели, Семејство, Посебна Личност. ЕЛЕГАНТЕН И СТИЛСКИ ДЕКОР-Одличен за кујна и бања, Совршен додаток на вашиот дом и фарма! Користете го овој керамички диспензер за сапун и комплет држач за сунѓер за бања или кујна! Тие имаат оценка и убавина, изгледаат слатко, елегантно, функционално и професионално. Чувајте го овој сет ќе ја разубави секоја бања или кујна. СОВРЕМЕН ДИЗАЈН НА ФАРМА-Керамички Диспензер за Сапун и Држач за Сунѓер За Садови, Додава допир на топлина и шарм во вашата кујна. Убаво координира со порцелански или метални мијалници. ИЗДРЖЛИВИОТ керамичко-Тврд сјаен финиш нема да ' рѓосува, дамка, апсорбира мириси или пристаниште бактерии како метални или пластични држачи. ПРЕКРАСЕН КУЈНСКИ ДОДАТОК-Висококвалитетни суровини и Извонредна изработка, една од работите што веднаш ќе ги забележите за тоа е неговата прекрасна сјајна завршница, која е и суптилно убава и елегантна! Нашиот керамички сет е дизајниран да биде супериорен, отпорен на истекување и издржлив. Елегантни додатоци, Стилски Дозер За Сапун и Држач за Сунѓер! Го одржува кујнскиот шалтер уреден и чист. СЕ ВКЛОПУВА ВО СОВРШЕНО-Држач за Сунѓер : 1 "широк слот држи стандарден сунѓер, чистач или волнена подлога, високиот држач 3" дијаметар х 3,5" работи во мали или големи кујни. Дозер За Сапун : 3,5 "Л х 3,5" В х 7,5 " Ч со 16 мл, има голем капацитет за да не треба често да го полните. ЕЛЕГАНТЕН И СТИЛСКИ ДЕКОР-Одличен за кујна и бања, Совршен додаток на вашиот дом и фарма! Користете го овој керамички диспензер за сапун и комплет држач за сунѓер за бања или кујна! Тие имаат оценка и убавина, изгледаат слатко, елегантно, функционално и професионално. Чувајте го овој сет ќе ја разубави секоја бања или кујна.

Параметри на производот

Слична стока