.

.

Zzxxc со полица за туширање за вшмукување, челик за бања без дупчење wallид што виси организаторски полици за складирање црно

Zzxxc со полица за туширање за вшмукување, челик за бања без дупчење wallид што виси организаторски полици за складирање црно

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

[Носење на оптоварување] : Силен капацитет на лежиште, силен и издржлив [Лесно за инсталирање] : Комплетни додатоци и лесен процес на инсталација. [Елегантен дизајн] : мазни и мазни, без закопчиња, безбедни за употреба. [Просторен алуминиум] : Вселенски алуминиумски материјал, отпорен на 'рѓа и отпорен на абење, издржлив. [Дупчење без нокти] : Лесно за инсталирање, без удирање, без оштетување на идот. [Носење на оптоварување] : Силен капацитет на лежиште, силен и издржлив. [Лесно за инсталирање] : Комплетни додатоци и лесен процес на инсталација. [Елегантен дизајн] : мазни и мазни, без закопчиња, безбедни за употреба. [Просторен алуминиум] : Вселенски алуминиумски материјал, отпорен на 'рѓа и отпорен на абење, издржлив. [Дупчење без нокти] : Лесно за инсталирање, без удирање, без оштетување на идот. Материјал : Вселенски алуминиум.Инсталацијата Метод : Без инсталација на дупчење. Големина : 35/40/45*12.application : BALY.ABUT US : -Excellent квалитет, брза испорака, едноставна после- продажба.

Параметри на производот

Слична стока