.

.

Диспензерот за хартиени Крпи, Држачот За Ткиво Од Дрво Од Бамбус, Преклопна Кутија За Салфетки Монтирана На Ѕид, За Бања Кујна Дневна Соба Дома, Црна

Диспензерот за хартиени Крпи, Држачот За Ткиво Од Дрво Од Бамбус, Преклопна Кутија За Салфетки Монтирана На Ѕид, За Бања Кујна

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Лесен За Инсталирање : овој диспензер за хартиени крпи со 3 завртки 3 завртки за проширување, кој е лесен за инсталирање и може да се користи како држач за хартиени крпи монтирани на ѕид или поставен на работна површина Материјал Од Дрво Од Бамбус : кутијата За Салфетки е изработена од бамбусово дрво, кое е цврсто и издржливо, може да се користи долго време. Таа е погодна за секој стил на декорација и дава топло чувство. Заоблени и Мазни : рабовите се заоблени и мазни, а хартиената крпа нема да се искине кога ќе се издаде/повлече од дното, можете да го користите овој држач со доверба. 2 Начини : постојат два начина на пристап, или од дното или одозгора кога се ставаат на рамна површина, што е погодно за употреба. Широка Примена : нашиот држач за ткиво е погоден за дневна соба, кујна, гаража, биро, бања, одморалиште со топла пролет, ресторан, кафуле, хотел, клуб или бар, итн. Лесен За Инсталирање : овој диспензер за хартиени крпи со 3 завртки 3 завртки за проширување, кој е лесен за инсталирање и може да се користи како држач за хартиени крпи монтирани на ѕид или поставен на работна површина. Материјал Од Дрво Од Бамбус : кутијата За Салфетки е изработена од бамбусово дрво, кое е цврсто и издржливо, може да се користи долго време. Таа е погодна за секој стил на декорација и дава топло чувство.

Параметри на производот

Item Type:
Tissue box
Weight:
Approx. 1095 g/ 38.6oz
Material:
Bamboo Wood
Product Size:
Approx. 29 x 19 x 11.5cm / 11.4 x 7.5 x 4.5inch
Scope of Application:
Living room, kitchen, etc.
Package List:
1 x Tissue Box 3 x Screw 3 x Expansion Screw 1 x Indicating Paper
Слична стока