.

.

Лукео Сина Салфетка Кутија Ткиво Кутија Со Ноќно Светло Домаќинство Отстранлив Ткиво Кутија За Складирање Кутија Трпезариска Маса Ткиво Кутија

Лукео Сина Салфетка Кутија Ткиво Кутија Со Ноќно Светло Домаќинство Отстранлив Ткиво Кутија За Складирање Кутија Трпезариска Маса Ткиво

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

и стилски изглед дизајн Цврста дрвена структура покриена со добра стп кожа. Издржлив материјал и прекрасен изглед ја прават кутијата. Може да се користи во спална соба, ресторан, автомобил, хотел, итн. Лесно-може да дизајнира на горниот отвор за лесен пристап до ткивна хартија. и стилски дизајн на изгледот цврста дрвена структура покриена со добар стп кожа издржлив материјал и прекрасен изглед направете ја кутијата да може да се користи во спална соба, ресторан, автомобил, хотел итн.Лесно-може да дизајнира на горниот отвор за лесен пристап до спецификација на ткивни хартии.Метод на поставување : Тип На Седиште : Ткивен Канистер Применливо Ткиво : Отстранување Стил : Материјал : Пластично Име : кутија За Ткиво со ноќно Пакување содржи : 1.* Ткивна кутија(други додатоци не се вклучени .)Топла забелешка : поради влијанието на осветлувањето, тонот на фотографијата на веб-страницата е различен од то.

Параметри на производот

Слична стока