.

.

[2023] Спц. Ткивна Торбичка, Цвет И Птица, Јаглен, W009-128-204

[2023] Спц. Ткивна Торбичка, Цвет И Птица, Јаглен, W009-128-204

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Впц џеб ткиво случај што може да се користи како торбичка и има голем капацитет за складирање Ткаенината е подложена на водоотпорна обработка. Тој е подложен на водоотпорен третман кој не е само капки вода и капки дожд, туку и отпорен на нечистотија. Материјал : Полиестер. Воведување На Спц. оригинална торбичка за ткиво што е доволно симпатична за носење секој ден. Не само што може да складира ткива, туку може да складира и двојна маска. Погоден за ткива : Приближно 4,7 х 3,1 инчи (12 х 8 тоа е подложено на водоотпорен третман кој не е само капки вода и капки дожд, туку и отпорен на нечистотија. Водоотпорниот ефект постепено ќе се намалува во зависност од околината и фреквенцијата на употреба. Забележете дека може да има дамки што тешко се отстрануваат во зависност од видот на маслото. Ќе продолжи да создава предмети со своитепрвите обрасци Во Јапонија за да ви го разубават и инспирираат животот.

Параметри на производот

Слична стока