.

.

- Полици,Пешкир Железнички, Преклопен Ретро Бања Бања Решетката Стил Крпа Решетката Палто Кука

- Полици,Пешкир Железнички, Преклопен Ретро Бања Бања Решетката Стил Крпа Решетката Палто Кука

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Подебела Цевка, Супер Оптоварување Елегантна Насликана Позлата. Сите Комплетни Додатоци. Преклопен, Со Вистински Материјали. Одбијте Да Исчезнат, Одбија Да Ја Променат Бојата. Подебела Цевка, Супер Оптоварување. Елегантна Насликана Позлата. Сите Комплетни Додатоци. Преклопен, Со Вистински Материјали. Одбијте Да Исчезнат, Одбија Да Ја Променат Бојата. Слоеви : 2 Слоеви Површинска Обработка : Хромирана Позлата Боја : Бела Должина На Слонова Коска : 60 см И Погоре Тип На Решетка За крпи : Активности На Преклопувањестил : Мода.

Параметри на производот

Слична стока