.

.

304 Нерѓосувачки Челик Пешкир Шини Кула Закачалка Хардвер Приврзок Ѕид Монтирани Црна Крпа Решетката Модерна Бања Бања Пешкир Полица Со Двојно Пешкир Бар Багажник ?

304 Нерѓосувачки Челик Пешкир Шини Кула Закачалка Хардвер Приврзок Ѕид Монтирани Црна Крпа Решетката Модерна Бања Бања Пешкир Полица

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

? Издржлива СтруктураИзработен од издржлив цврст материјал од нерѓосувачки челик гарантира дека оваа решетка за крпи може да се користи долги периоди без оштетување Има голем капацитет за товарење водоотпорен и отпорен на ' рѓа. Многу е погоден за влажни средини. ? Практичен и Стилски Дизајнрешетката за Крпи монтирана На Ѕид има удобен и стилски дизајн, материјалот е полн со метална текстура. Тоа е погодно чувајте ги вашите крпи, во меѓувреме за да додадете модерно чувство во вашата бања. Тоа е идеална опција за вас. ? Дизајн монтиран на ѕид кој нуди Повеќе Простор за Складирањедизајнот на полицата за пешкири во бањата овозможува најголема употреба на помали простори за складирање на повеќе крпи. Чувајте ги крпите чисти. нудејќи голем простор за складирање на вашите крпи. ? Лесен за инсталирање современите ѕидни полици вклучуваат хардверски комплет за монтирање. Само поправете го со обезбедените завртки, и овие ѕидни полици се подготвени да го облекуваат вашиот дом и простории за живеење. ? Гаранција за задоволство Ако има какви било проблеми што не ви се задоволителни, ве молиме контактирајте не веднаш и нашиот пријателски тим за услуги на клиентите ќе работи напорно за да ви ја врати насмевката на лицето. ? Издржлива СтруктураИзработен од издржлив цврст материјал од нерѓосувачки челик гарантира дека оваа решетка за крпи може да се користи долги периоди без оштетување. Има голем капацитет за товарење водоотпорен и отпорен на ' рѓа. Многу е погоден за влажни средини. ? Практичен и Стилски Дизајнрешетката за Крпи монтирана На Ѕид има удобен и стилски дизајн, материјалот е полн со метална текстура. Тоа е погодно чувајте ги вашите крпи, во меѓувреме за да додадете модерно чувство во вашата бања. Тоа е идеална опција за вас. ? Дизајн монтиран на ѕид кој нуди Повеќе Простор за Складирањедизајнот на полицата за пешкири во бањата овозможува најголема употреба на помали простори за складирање на повеќе крпи. Чувајте ги крпите чисти. нудејќи голем простор за складирање на вашите крпи. ? Лесен за инсталирање современите ѕидни полици вклучуваат хардверски комплет за монтирање. Само поправете го со обезбедените завртки, и овие ѕидни полици се подготвени да го облекуваат вашиот дом и простории за живеење. ? Гаранција за задоволство Ако има какви било проблеми што не ви се задоволителни, ве молиме контактирајте не веднаш и нашиот пријателски тим за услуги на клиентите ќе работи напорно за да ви ја врати насмевката на лицето.

Параметри на производот

Слична стока