.

.

2 Пакување Декоративна Крпа За Раце Чоколадо Кафеава 34х76см Природен ПАМУК 387ГСМ, Лесен Мек И Абсорбента, За Бања Секојдневно 2 Кафеави

2 Пакување Декоративна Крпа За Раце Чоколадо Кафеава 34х76см Природен ПАМУК 387ГСМ, Лесен Мек И Абсорбента, За Бања Секојдневно

DEN 207.84

Пристапност
Залиха

`+ ИЗВЕСТУВАЊЕ : цената е само за 2(две) крпи ②големина : 34*76см, тежина : 100гр, 387гсм, ТОА не е ГУСТА крпа. Quage : ПАРЧЕ по парче, можете да ја направите вашата бесплатна комбинација. ® Материјали : ткаени со 100% кина долго-главен памук. Квалитетот На кинескиот долг главен памук е речиси ист како оној на египетскиот долг главен памук. €_ Вклучувајќи : 2 парче пешкир. За најдобри резултати, измијте одделно при прва употреба за минимизирање на пловечката влакненца, ветуваме дека сите крпи(крпи за капење) ќе бидат без влакненца. `+ ИЗВЕСТУВАЊЕ : цената е само за 2(две) крпи. ②големина : 34*76см, тежина : 100гр, 387гсм, ТОА не е ГУСТА крпа. Quage : ПАРЧЕ по парче, можете да ја направите вашата бесплатна комбинација. ® Материјали : ткаени со 100% кина долго-главен памук. Квалитетот На кинескиот долг главен памук е речиси ист како оној на египетскиот долг главен памук. €_ Вклучувајќи : 2 парче пешкир. За најдобри резултати, измијте одделно при прва употреба за минимизирање на пловечката влакненца, ветуваме дека сите крпи(крпи за капење) ќе бидат без влакненца. Материјал : Овој пешкир и крпа за капење е направен од 100% кинески долг памук. Ние нарачавме најдобра фабрика за производство на крпи и крпи за капење серија производи со долг главен памук, покажувајќи Ги Кинеските врвни, зелени, еколошки крпи и крпи за капење на светот. БОЕЊЕ : од памук до крпи,одбиваме да додадеме омекнувач, крпите и крпите за капење ја земаат животната средина и зелената како нејзин концепт. АНАЛИЗА НА КВАЛИТЕТОТ : Нашите крпи и крпи за капење се направени пред-намален третман пред да ја напуштат фабриката, мкаинг сигурен дека нема да се намалат откако ќе се измијат; користејќи ја напредната технологија во светот, правејќи проверки на сите нивоа и затоа нашата крпа не фрла коса; не се стврднува откако ќе се измие многу пати.

Параметри на производот

Слична стока