.

.

ИФКДД Нерѓосувачки Челик Брусен Златен Бања Решетка За Крпи Решетка За Багажник Хардвер Бања Бања Хотел Приврзок Сет (Боја: Б, Големина

ИФКДД Нерѓосувачки Челик Брусен Златен Бања Решетка За Крпи Решетка За Багажник Хардвер Бања Бања Хотел Приврзок Сет (Боја: Б, Големина

DEN 6620.48

Пристапност
Залиха

Едноставен изглед, добар во детали Складирање на кабинетот, лесно за земање. Бања убавина, само за вас кои имаат ист темперамент. Аголна инсталација, едношалтерско складирање. Водоотпорен , не се плаши од влажна средина. Едноставен изглед, добар во детали.Складирање на кабинетот, лесно за земање.Бања убавина, само за вас кои имаат ист темперамент.Аголна инсталација, едношалтерско складирање.Водоотпорен , не се плаши од влажна средина.Име На Производот : Решетка За Крпи, Решетка За Влечки.Материјал на производот : Нерѓосувачки Спецификации на производот : како што покажува сликата пакет вклучен : 1 *ракети за Крпи : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект.Бања Хардвер Постави Крпа Решетката Хартија Држач Пешкир Бар.

Параметри на производот

Слична стока