.

.

Мифц Чаша За Перење Керамичка Чаша За Уста Комплет Двојка Четка За Заби Решетка За Домаќинство Четкање Заби

Мифц Чаша За Перење Керамичка Чаша За Уста Комплет Двојка Четка За Заби Решетка За Домаќинство Четкање Заби

DEN 3942.88

Пристапност
Залиха

Стоечко место, едноставно и практично, не е лесно да падне Рачка-тип чаша за четкање, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна. Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Едноставен и елегантен, погоден за различни стилови на декорација. Прекрасно поставување, лесно за решавање на чистотата на бањата. Стоечко место, едноставно и практично, не е лесно да падне.Рачка-тип чаша за четкање, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна.Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно.Едноставен и елегантен, погоден за различни стилови на декорација.Прекрасно поставување, лесно за решавање на чистотата на бањата.Име на производ : комплет за Тоалет применливо : бања, тоалет материјал : керамички пакет вклучува : Шарм за Тоалет 1*сет (не вклучувајќи други демо предмети)Совети За Вид : 1. Поради рачно мерење, дозволете отстапување од 2-3 см.

Параметри на производот

Слична стока