.

.

Држач за четкичка за заби, монтиран бања автоматска паста за заби countertop магнетни чаши Функционален држач за четки за заби

Држач за четкичка за заби, монтиран бања автоматска паста за заби countertop магнетни чаши Функционален држач за четки за заби

DEN 304.00

Пристапност
Залиха

Зачувајте го просторот дизајниран на нашиот држач за четки за заби на wallидот со автоматски диспензер за паста за заби може да смести 2 чаши и 3 слотови за четки за заби за семејна употреба лесно да се исчисти Може да ставите паста за заби, бричење, средство за чистење на лицето и козметика на големиот countertop. Покрај тоа, дополнителна фиока е дизајнирана да го складира вашиот кармин или други мали додатоци. Автоматски диспензер за паста за заби- Овој држач за четки за заби е вграден во автоматски паста за паста за заби, кој исцеди одредена количина на паста за заби што ви треба, спречувајќи губење на паста за заби. Може да се расклопи, лесно чистење. Мултифункционална комбинација-збир на производи што содржат 1 автоматски диспензер за паста за заби за семејна употреба, 2 или 3 чаши, 4 слотови за четки за заби, повеќефункционални полици за инкорпорирање, збир на производи за решавање на проблемот со вклучување на тоалети на семејство. Лесен за инсталирање-држачот на четката за заби е прикачен со силни лесни налепници. Силен лепило, монтиран држач за држачи за заби. Лесно за инсталирање, без дупчење и без алатки, добро фиксирани, нема да паднат и ќе го скршат wallидот. Забележете дека оваа налепница е применлива само за површини како што се мазна плочка, дрвен wallид, мазен мермер, мазно стакло, замрзнато стакло, мазен метал. Овие држачи се совршени за вашиот туш или бања. Држете го држачот за четки за заби, за суво : Чашите се магнетизираат наопаку за брзо природно сушење. Направено од високо квалитетен материјал за заштита на животната средина и е отпорност на висока температура. Добар избор за подобрување на вашиот здрав живот. Зачувајте го просторот дизајниран на нашиот држач за четки за заби на wallидот со автоматски диспензер за паста за заби може да смести 2 чаши и 3 слотови за четки за заби за семејна употреба лесно да се исчисти. Може да ставите паста за заби, бричење, средство за чистење на лицето и козметика на големиот countertop. Покрај тоа, дополнителна фиока е дизајнирана да го складира вашиот кармин или други мали додатоци. Автоматски диспензер за паста за заби- Овој држач за четки за заби е вграден во автоматски паста за паста за заби, кој исцеди одредена количина на паста за заби што ви треба, спречувајќи губење на паста за заби. Може да се расклопи, лесно чистење. Мултифункционална комбинација-збир на производи што содржат 1 автоматски диспензер за паста за заби за семејна употреба, 2 или 3 чаши, 4 слотови за четки за заби, повеќефункционални полици за инкорпорирање, збир на производи за решавање на проблемот со вклучување на тоалети на семејство.

Параметри на производот

Слична стока