.

.

РЕШЕТКА ЗА Фен ЗА Коса ХОЛПО, Издржлива Решетка За Фен За Коса Од Пластичен Ѕид, Лесна За Земање Мултифункционална Решетка За Складирање Бања За Топка За Бања, Прсте

РЕШЕТКА ЗА Фен ЗА Коса ХОЛПО, Издржлива Решетка За Фен За Коса Од Пластичен Ѕид, Лесна За Земање Мултифункционална Решетка За Складирање Бања

DEN 1366.40

Пристапност
Залиха

Издржлив Материјал : решетка за складирање Бања изработена од висококвалитетен материјал,кој е сигурен,цврст и издржлив во употреба Мултифункционален : ѕид фен решетката користете ја чашата може да се користи за чување чешел,паста за заби и чистење на лицето. Лесно За Земање : држач за фен за Коса лесен и удобен за инсталирање,заштедете повеќе простор,лесен за земање и ставање на фен за коса. Опсег На Примена : бања за складирање решетката дното пешкир прачка може да се користи за да се откажам крпа,бања топката,косата прстен и други мали предмети. Одлична Услуга : Ако имате било каков проблем во процесот на купување или користење на производот,ве молиме контактирајте ме преку,јас ќе ви даде задоволителен одговор. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластична Големина : Прибл. 22*14*10 цм / 8.9 во пакетот листа : 1 х Решетката за Складирање 1 x Чаша 1 x Налепница 1 x Пешкир Прачка Забелешка : 1.

Параметри на производот

Condition:
100% Brand New
Material:
Plastic
Size:
Approx. 22*14*10 cm / 8.7*5.5*3.9 in
Package list:
1 x Storage Rack:
1 x Cup:
1 x Sticker:
1 x Towel Rod:
Note:
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
Слична стока