.

.

Амбесон Модерна Уметност Туш Завеса, Минималистичка Линија Прикажи Современи Врски Веб Сигнал Графичка Форма Апстракт, Ткаенина Ткаенина Бања Декор Во собата Со К

Амбесон Модерна Уметност Туш Завеса, Минималистичка Линија Прикажи Современи Врски Веб Сигнал Графичка Форма Апстракт, Ткаенина Ткаенина Бања

DEN 639.20

Пристапност
Залиха

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот Мерења-69" широк х 84 " долг екстра. Не е потребен лагер. Вклучени се 12 куки. Произведено Во Турција. Направено од-висококвалитетен материјал од полиестерска турска ткаенина %100. Отпорен на вода. Лесен За Употреба-машинско перење и брзо се суши. Карактеристики живописни бои и јасна слика. Додава одлична перспектива-Задебелена графика отпечатена со најсовремена технологија за дигитално печатење. Дизајнерски уметнички дела - не е вообичаена вообичаена завеса за туширање што можете да ја најдете насекаде. Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот. Мерења-69" широк х 84 " долг екстра. Не е потребен лагер.

Параметри на производот

Слична стока