.

.

Златна Дарма Медитација Портрет Атабха Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Церак Стојат Молив Чаша

Златна Дарма Медитација Портрет Атабха Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Церак Стојат Молив Чаша

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз); Класификација : Пенхолдери, Четка За Заби, Кригла. Карактеристика : - мултифункционален држач за цилиндри; - Светло бел држач надвор за слика; - Силен и висококвалитетен керамал : издржлив за употреба; - Модерен, едноставен дизајн : одличен за поголемиот дел од бирото или домашниот декор; -Совршен За средување на вашето биро, шалтер, комода или маса дома или во канцеларија; - Погоден За различни прилики во секојдневниот живот, Како што се пиење кригла, чаша за заби, складирање на основни работи и алатки во канцеларијата, па дури и садење цвеќиња. Материјал : Силна, керамичка конструкција. Количина на пакетот : 1 x penholder. Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз);. Класификација : Пенхолдери, Четка За Заби, Кригла. Карактеристика : - мултифункционален држач за цилиндри; - Светло бел држач надвор за слика; - Силен и висококвалитетен керамал : издржлив за употреба; - Модерен, едноставен дизајн : одличен за поголемиот дел од бирото или домашниот декор; -Совршен За средување на вашето биро, шалтер, комода или маса дома или во канцеларија; - Погоден За различни прилики во секојдневниот живот, Како што се пиење кригла, чаша за заби, складирање на основни работи и алатки во канцеларијата, па дури и садење цвеќиња. Материјал : Силна, керамичка конструкција. Количина на пакетот : 1 x penholder. Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;9,6 см (4 инчи) во висина;350 мл (12оз);Класификација : Држачи За Заби, Четка За Заби, Мугфеатура : -мултифункционален држач за цилиндри-Светло бел држач надвор за слика-Силен и висококвалитетен керамал : издржлив за употреба-Модерен, едноставен дизајн : одличен за поголемиот дел од бирото или домашниот декор-Совршен За средување на вашето биро, шалтер, комода, или маса на врвот дома или во канцеларија-погоден за различни прилики Во секојдневниот живот, Како што се пиење кригла, чаша за заби, складирање на основни работи и Алатки Во канцеларијата, Па Дури И Садење Цвеќиња.

Параметри на производот

Слична стока