.

.

држач за фен за Коса топлиу Монтиран На Ѕид, Држач За Бања Со Фен, Организатор На Алатки За Виси Коса За Домашна Спална Соба, Бања

држач за фен за Коса топлиу Монтиран На Ѕид, Држач За Бања Со Фен, Организатор На Алатки За Виси Коса За Домашна Спална Соба, Бања

DEN 305.60

Пристапност
Залиха

Елегантен И Минималистички : овој држач за фен за коса е дизајниран да го направи вашиот простор да изгледа организиран и стилски Се одликува со непречено отворање што нема да го оштети вашиот фен за коса, поедноставувајќи ја вашата рутина и заштедувајќи ви време. Без Напор Инсталација : Нема потреба да вежбате дупки во вашиот ѕид! Едноставно закачете го држачот на која било чиста површина - без разлика дали станува збор за дрво, плочка, стакло, метал или пластика - за брза и лесна инсталација. Универзална Компатибилност : Компатибилен со 99% од брендовите за фен за коса и погоден за употреба во бањи, центри за бања и берберници. Изграден Да Трае : Изработен од висококвалитетна, водоотпорна и пластика против ' рѓа, овој држач е издржлив и лесен со мазна површина. Совети за употреба : Избегнувајте лепење на држачот на позадина, обоени ѕидови, груби површини или нерамни области за оптимални перформанси. Елегантен И Минималистички : овој држач за фен за коса е дизајниран да го направи вашиот простор да изгледа организиран и стилски. Се одликува со непречено отворање што нема да го оштети вашиот фен за коса, поедноставувајќи ја вашата рутина и заштедувајќи ви време. Без Напор Инсталација : Нема потреба да вежбате дупки во вашиот ѕид! Едноставно закачете го држачот на која било чиста површина - без разлика дали станува збор за дрво, плочка, стакло, метал или пластика - за брза и лесна инсталација.

Параметри на производот

Слична стока