.

.

Обични топли зимски цврсти панталони, зимски хеланки за жени руно наредени, меки облаци од руно хеланки

Обични топли зимски цврсти панталони, зимски хеланки за жени руно наредени, меки облаци од руно хеланки

DEN 395.52

Пристапност
Залиха

[Мека и удобна] - Ткаенината на зимските хеланки е удобна, мека, пријателска за кожата, безделна, еластична и дише во зима Дебелиот кадифен дизајн ве тера да не се плашите од студ во зима и ги штити нозете од замрзнување. [Чувајте топло и модерно во оваа зима] - Топлите хулахопки се многу погодни за жени во студено време. Топлите хеланки за жени се изработени од густа и мека волна, така што можете да останете топло и удобно во текот на зимата. [Подготвено руно] - Внатрешниот слој е целосно изработен од густа и мека волна, која може да ве задржи топло без да додадете дополнителен волумен. Всушност, тоа ќе обезбеди чувство на „скоро никакво“, дозволувајќи им на нозете да дишат без да жртвуваат топлина. [Одлично истегнување и удобност] - Едноставен и модерен дизајн, со одлично истегнување и удобност, е посоодветен за јога, теретана, трчање, вежбање, секојдневно носење или други спортови. Тие ќе бидат вашиот мудар избор. [Прилика] - хеланките за кашмир се достапни во црна и сива боја, кои можат да се користат за обични, формални или вечерни фустани.

Параметри на производот

Слична стока