.

.

Цветен фустан за жени, женски обичен печатење голема фустан со фустани со долги ракави без ракави, без ракави, долг фустан

Цветен фустан за жени, женски обичен печатење голема фустан со фустани со долги ракави без ракави, без ракави, долг фустан

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Удобна ткаенина : Нашиот фустан е изработен од висококвалитетна плетена ткаенина, мека, пријателска за кожата и удобна за носење Одличен дизајн заедно со исклучителна изработка, заедно со удобност, сите во едно!. Направени во САД и увезени. Покажувајќи го вашиот шармантен : овој фустан има ласкав еластичен преполн врв, има врат на екипажот, високи половини, кратки ракави, острици со разиграни разгалени полите, додава повеќе женствени. Еластичната половината е погодна за различни форми на телото, што ве прави поудобно за носење. Повод : Едноставен и елегантен дизајн го прави погоден за сите секојдневни абење и формални прилики како обична, работа, забава, патување, плажа, канцеларија, датум ноќ, итн. Може да се користи во пролет/лето. Гаранција за задоволство : Ние сме толку сигурни дека ќе го сакате нашиот фустан. Ако не сте задоволни од овој фустан, ние поддржуваме 30-дневни пари. Само контактирајте ја нашата услуга за клиенти доколку се случило какви било проблеми. Табела со големина : Табелата со големина е ture.sizing : мала/САД 4-6, средна/САД 8-10, големи/САД 12-14, X-Large/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Искра фустани за жени обични фустани за жени клупски фустани за жени гроздобер фустан за жени џемпери фустан хавајски фустани за жени тексас фустан со краток ракав фустан за жени плетен фустан црвен мини фустан маица фустан женски завој фустан сатен фустан Марди грас фустан за жени црна фустан макси макси Фустан Флапер фустан црвени фустани за жени елегантни плус големина летни фустани аеродромска облека за жени макси фустан за свадба гостински жени, вратот, долги ракави за мафини, женски мини фустани долго. Свадба гостин фустан искра фустани за жени џемпер фустан за жени пролетни фустани за жени 2023 жени летни фустани за островски одмор фустани фустани за жени црвени фустани за жени секси дами фустани плетени фустани одморалиште за жени елегантни фустани за жени свадба гостин џемпер џемпер џемпер џемпер џемпер џемпер џемпер џемпер џемпер џемпер Облечи за жени долги фустани за жени целосен фустан за жени пролетни бои фустани фланелни фустани за жени Пу фустан со без ракави цврста боја лизгачки фустан, исмејуван фустан од вратот. Џемпер фустан за жени фустани за тинејџери цветен фустан за жени свадба гостин фустан искра фустани за жени црвени фустани за жени елегантен породилен џемпер фустан шпагети ленти фустани за жени мексикански фустан за жени тул фустан жени кои излегуваат фустани за жени бел фустан, црн џемпер фустан, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан дома, фустан со домашен џемпер, фустан со домашен џемпер, фустани за време Фустани плус големина џемпер фустан елегантен завиткан од рамената забава мини фустан руширани миди фустани за жени xijun omensенски тули, подуени ракави фустани, фустани кафеав формален фустан. Едно рамо фустани за жени венчални гостински фустани за жени фустани за жени 2022 свадба гостински официјални фустани за жени свадба гости клуб фустан фустан фустан со фустан за жени за жени со капчиња фустан Марди грас фустан за жени срце фустани плажа фустани кафтан фустани за жени хавајски фустани за жени секси секси Фустани за жени маичка фустан дами фустани долги фустани златни фустани за жени кожен фустан за жени долги фустани секвенци максимум долги рифли фустани деловни формални фустани женски. Плус фустани со големина фустани за жени 2022 Свадба гостински летни фустани за жени Работни фустани за жени Елегантни фустани за жени вечерни забавни венчаници за гостински садови за жени над 50 жени црна фустан фустан со чипка чипка фустан за женски забавен фустан, фустан фустан Клуб фустан Велигден Велигденски, Велигденски фустан Велигден Велигденски Фустани за жени краток црн фустан сатен фустан Кризмарирингтон фустан со пурпурен фустан јуниори зелена зелена фустан излиена фустан за жени фустан за жени деловни обични пролет. Удобна ткаенина : Нашиот фустан е изработен од висококвалитетна плетена ткаенина, мека, пријателска за кожата и удобна за носење. Одличен дизајн заедно со исклучителна изработка, заедно со удобност, сите во едно!. Направени во САД и увезени. Покажувајќи го вашиот шармантен : овој фустан има ласкав еластичен преполн врв, има врат на екипажот, високи половини, кратки ракави, острици со разиграни разгалени полите, додава повеќе женствени. Еластичната половината е погодна за различни форми на телото, што ве прави поудобно за носење. Повод : Едноставен и елегантен дизајн го прави погоден за сите секојдневни абење и формални прилики како обична, работа, забава, патување, плажа, канцеларија, датум ноќ, итн. Може да се користи во пролет/лето. Гаранција за задоволство : Ние сме толку сигурни дека ќе го сакате нашиот фустан. Ако не сте задоволни од овој фустан, ние поддржуваме 30-дневни пари. Само контактирајте ја нашата услуга за клиенти доколку се случило какви било проблеми. Табела со големина : Табелата со големина е ture.sizing : мала/САД 4-6, средна/САД 8-10, големи/САД 12-14, X-Large/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина).

Параметри на производот

Слична стока