.

.

Скала 49-18,5 X27 D/S Оригинален филм Постер aоакин Феникс Johnон Траволта

Скала 49-18,5 X27 D/S Оригинален филм Постер aоакин Феникс Johnон Траволта

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм - не препечатување - големините се приближни. Постерите доаѓаат валани во пластичен ракав и се испорачуваат во цврста картонска цевка. Ако D/S или DS е во насловот, тоа значи дека постер е двострана. Постерот е во состојба на нане. Ова е мини оригинален промотивен постер за филмската скала 49 (2004). Постерот е двострана со Траволта од едната страна и Феникс од другата страна. Списокот е за 1 постер. Постерот мери приближно 18,5 "x 27" и е во состојба на нане (близу до нане). Фотографијата е на вистински постер, прегледајте го Care Feully.

Параметри на производот

Слична стока