.

.

Jonон Бон ovови потпиша 2020 година Бон Јови 13х19 Постери за постери - музички постери

Jonон Бон ovови потпиша 2020 година Бон Јови 13х19 Постери за постери - музички постери

DEN 1452.80

Пристапност
Залиха

Бон ovови е американски рок бенд формиран во 1983 година Се состои од пејачот Jonон Бон ovови, тастатурата Дејвид Брајан, тапанарот Тико Торес, гитаристот Фил Х и басистот Хју Мекдоналд. Бон ovови има издадено 14 студиски албуми, пет компилации и три албуми во живо. Тие продадоа повеќе од 100 милиони рекорди ширум светот, што ги прави еден од најпродаваните американски рок бендови и изведоа повеќе од 2.700 концерти во над 50 земји за повеќе од 34 милиони фанови. Jonон Бон ovови го потпиша овој постер Бон Јови 2020 13х19. Прилагодено црно кадрирање како што е прикажано. Сертификат за колекционерство на автентичност.

Параметри на производот

Слична стока