.

.

Womenените мажи загреани елек маскирна паметна електрична греење елек зимско топло полнење загреана јакна со загревање од 9 зона

Womenените мажи загреани елек маскирна паметна електрична греење елек зимско топло полнење загреана јакна со загревање од 9 зона

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

50% полиестер, 50% памук 【Материјал】 Нашата загреана облека изработена од мешавина од памук и полиестер со надолу и рајонска свилена подлога. Мек материјал, безбеден и сигурен. Подготвување, топло, дишење, отпорни на абење, лесен преклопен. 【Безбеден и удобност】 надградениот дизајниран систем за греење ви овозможува да уживате во удобна топлина. Стабилни перформанси, безбедни и сигурни. Може да ви помогне лесно да живеете низ цела зима. 【Најдобар подарок】 Овој загреан елек е идеален зимски и Божиќен подарок за родители, пријатели и lубовник. Нашиот загреан елек може да направи да се чувствувате топло и удобно кога имате активности на отворено како скијање, уметничко лизгање или работа. 【Големина】 Изборот на големина е само за вашата референца. За да видите повеќе детали, проверете ја сликата со големина пред да нарачате. Ако сте лукави, или ако сакате да се облекувате полабаво, ви препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.

Параметри на производот

Слична стока