.

.

ShoxRem гроздобер постер, рустикален уметнички отпечатоци, ретро стил на wallид што виси за дневна соба канцеларија училница спална соба игроса за игро соби.

ShoxRem гроздобер постер, рустикален уметнички отпечатоци, ретро стил на wallид што виси за дневна соба канцеларија училница спална соба игроса

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Толкување на ретро Уживајте во вашиот живот, издржете го крштевањето на времето. Веднаш ја подобруваат убавината на просторот. HD печатење, богати бои. Природен стил на фарма. Што ќе добиете : ќе добиете панел на гроздобер уметнички отпечатоци за Rosaceae (семејство) со етикета за латинско научно име. Површината на уметничките дела изработена од 3-те дебели отпорни на намалување на платното со печатење со квалитет на галерија за да се избегне пиксели. со природна дрвена рамка и сисал јаже што висат од неа; Лесно е да се обеси. Квалитетот е често скриен во деталите. Повеќето од страничните ленти на пазарот се магнетски заменливи, но веруваме дека уметничките работи не треба лесно да се заменуваат. Дрвените летви се специјално карбонизирани за цврсто да го поправат платното во него, осигурувајќи дека сликарството за движење е посилно и поретро. Ова е вистинска ретро работа. Уникатен дизајн : Оваа украсна сликарска слика на wallидовите прикажува заслепувачка низа на розацеа, од бисерата роза до чинесис Роуз, рози од Европа до Америка, па дури и Азија, овој постер е уникатен рекорд на розацеите што се наоѓаат низ целиот свет. Широк спектар на апликации : Не само што може да украси просторија, туку е и погодно за татковците да уживаат со своите деца по времето на чај, промовирајќи врска родител-дете додека им кажуваат на децата најразлични интересни приказни за видови. Одгледувајте ја свеста на децата за заштита на животната средина, прочитајте за светот и понатаму разбираме дека ја делиме земјата со милиони видови растенија, животни и микроорганизми од гледна точка на развој на видови. Совршена заштита по продажба : Целокупната амбалажа е направена целосно од рециклирана. Кога пристигнува постерот на ролна, продолжената навивам може да предизвика малку искривена или не рамна. Можете да ги проширите. Со текот на времето, тие постепено ќе се враќаат на нивниот оригинален изглед. Ако не ви се допаѓа производот или имате какви било прашања, можете да ни испратите е -пошта во секое време. Ние ќе дадеме се од себе за да ви служиме. Што ќе добиете : ќе добиете панел на гроздобер уметнички отпечатоци за Rosaceae (семејство) со етикета за латинско научно име. Површината на уметничките дела изработена од 3-те дебели отпорни на намалување на платното со печатење со квалитет на галерија за да се избегне пиксели. со природна дрвена рамка и сисал јаже што висат од неа; Лесно е да се обеси. Квалитетот е често скриен во деталите.

Параметри на производот

Слична стока