.

.

Крик постер 1996 Класичен хорор филм Постер 12x18inch Нераспорен платно wallидни постери за постери за естетска готска соба

Крик постер 1996 Класичен хорор филм Постер 12x18inch Нераспорен платно wallидни постери за постери за естетска готска соба

DEN 175.84

Пристапност
Залиха

Постери за хорор филмови, изработени од висококвалитетно платно Нашите постери доаѓаат во два вида, еден незагаден и еден врамен, во повеќе димензии. Секој постер е индивидуално завиткан, што го прави совршена декорација и подарок во просторијата. Погодно за разни места : спална соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом, итн. Може да се залепи, обеси или врамени. Обработени во нашата фабрика, рачно спакувани. Постери за хорор филмови, изработени од висококвалитетно платно. Нашите постери доаѓаат во два вида, еден незагаден и еден врамен, во повеќе димензии. Секој постер е индивидуално завиткан, што го прави совршена декорација и подарок во просторијата. Погодно за разни места : спална соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом, итн. Може да се залепи, обеси или врамени. Обработени во нашата фабрика, рачно спакувани. Нашите постери за платно се достапни нерасположени и врамени и во најразлични големини, затоа ве молиме, измерете ги вашите wallsидови правилно за да се осигурате дека ќе ја изберете точната големина.

Параметри на производот

Слична стока