.

.

Без лого глупости мажи и жени глувки кревање глувки домашна фитнес опрема Пар за спортска опрема за глувци Барбел

Без лого глупости мажи и жени глувки кревање глувки домашна фитнес опрема Пар за спортска опрема за глувци Барбел

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

Висококвалитетни гира : ПВЦ гира, еколошки материјали, анти-лизгање е постабилна, посигурна употреба Зафат на анти-лизгање : Ергономска удобна анти-лизгачка зафат со анти-падна железна цевка вметната во неа, зафатот е обложена со гума, анти-лизгачки и отпорен на абење за да се избегнат спортски повреди. Извиткани завртки : Извршени шестоаголни завртки со два џеб се извртени, кои можат да се инсталираат во двете насоки. Прилагодете го торзионото заклучување на шестоаголните завртки според вашите потреби. Три спецификации : 10kg / 15kg / 20kg (еден пар) Три спецификации за вашиот избор, можете да ги изберете соодветните спецификации според интензитетот на вежбање. Широк спектар на апликации : Гира се многу погодни за зајакнување на вежби, како што се одење, џогирање, аеробно вежбање, итн., Се идеални за дома, затворен или теретана. Висококвалитетни гира : ПВЦ гира, еколошки материјали, анти-лизгање е постабилна, посигурна употреба. Зафат на анти-лизгање : Ергономска удобна анти-лизгачка зафат со анти-падна железна цевка вметната во неа, зафатот е обложена со гума, анти-лизгачки и отпорен на абење за да се избегнат спортски повреди. Извиткани завртки : Извршени шестоаголни завртки со два џеб се извртени, кои можат да се инсталираат во двете насоки. Прилагодете го торзионото заклучување на шестоаголните завртки според вашите потреби. Три спецификации : 10kg / 15kg / 20kg (еден пар) Три спецификации за вашиот избор, можете да ги изберете соодветните спецификации според интензитетот на вежбање.

Параметри на производот

Слична стока