.

.

Објавување на подлогата Обенски, неблагодарна работа под бирото, преносна мини неблагодарна работа 265 фунти капацитет со далечински управувач, машина за џогирање ?

Објавување на подлогата Обенски, неблагодарна работа под бирото, преносна мини неблагодарна работа 265 фунти капацитет со далечински управувач,

DEN 1376.00

Пристапност
Залиха

【Податоци за здрав живот и научен запис】 : Оваа неблагодарна работа на табелата „Обенски“ ви овозможува да работите додека работите Она што е уште подобро е функцијата за меморија на податоците, која ги одржува податоците снимени кога се паузираат во случај на прекин на електрична енергија, без да ја прекинете акумулацијата на вашите податоци. 【Без инсталација и супер тивок мотор】 : Оваа неблагодарна работа на подлогата за одење пристигнува со целосно собрани веќе, што може да се користи директно по Unboxing.Sosidering дека повеќето луѓе ја користат компактната неблагодарна работа дома, ние дизајниравме тивок мотор со високи 2,5 КС, мотор со 2,5 КС, мотор со 2,5 кс. Ремен за апсорбирање на шок изработен од ПВЦ, растителни влакна и памучно предиво и 4 влошки за нозе што апсорбираат шок кои помагаат да се намали бучавата и да се подобри стабилноста додека работи. 【Ултра светло дизајн и простор Зачувај】 : Обенски мини неблагодарна работа за стоење тежи 48 килограми и е дебела 4,3 инчи, без разлика дали сте во вашата канцеларија или стан, секогаш ќе најдете вистинско место за чување. Исто така, тркалата од предната страна ви помагаат да се движите и да ги поставите под софа, агол или кревет за да го зачувате вашиот дом. Капацитет на максимална тежина : 265 bs. 【LED дисплеј и далечински управувач】 : Оваа преносна неблагодарна работа со LED дисплеј ви овозможува да ги следите брзината, растојанието, времето и калориите во реално време, далечинскиот управувач е погоден за да ги прилагодите брзината и режимите додека работите. 【12 претходно поставени програми и Bluetooth звучник】 : За да ја зголемиме забавата за работа дома, имаме претходно поставени 12 програми за ова под неблагодарна работа. Ние, исто така, дизајниравме Bluetooth звучник, можете да уживате во вашата омилена музика за време на вежбата. 【Ориентација на клиенти】 : Ние сме посветени на создавање 100% услуги на клиентите и обезбедување квалитетно искуство за купување за нашите клиенти. На сите грижи што може да ги имате ќе ви одговорат во рок од 24 часа. 【Податоци за здрав живот и научен запис】 : Оваа неблагодарна работа на табелата „Обенски“ ви овозможува да работите додека работите. Она што е уште подобро е функцијата за меморија на податоците, која ги одржува податоците снимени кога се паузираат во случај на прекин на електрична енергија, без да ја прекинете акумулацијата на вашите податоци. 【Без инсталација и супер тивок мотор】 : Оваа неблагодарна работа на подлогата за одење пристигнува со целосно собрани веќе, што може да се користи директно по Unboxing.

Параметри на производот

Слична стока