.

.

ЏИН-назад ПИСТЕР Треперење И Сјај Долги Ракави Дуксер + Панталони За Суи - Графички Дуксери За Облека Обични Врвови Со Качулка За Деца

ЏИН-назад ПИСТЕР Треперење И Сјај Долги Ракави Дуксер + Панталони За Суи - Графички Дуксери За Облека Обични Врвови Со Качулка За Деца

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Материјал : Изработен од памук и полиестер.Оваа облека е многу топла за вашите деца да ја носат во fall пролет. Облека за тренерки со трепет и Сјај : Лабава секојдневна дуксерка со качулка + долга панталона за џогирање. Секојдневен спортски сет : пуловер дуксер + панталони за џогирање.Пуловер врвови дизајн со еластична манжетна, полите. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини според физичките податоци на вашето дете за да бидете сигурни дека големината е соодветна. Нашите комплети за атлетски џогер, кои се погодни за игра на отворено,атлетски спортови,секојдневно носење,релаксирање дома,забава итн. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Материјал : Изработен од памук и полиестер.Оваа облека е многу топла за вашите деца да ја носат во fall пролет. Облека за тренерки со трепет и Сјај : Лабава секојдневна дуксерка со качулка + долга панталона за џогирање.

Параметри на производот

Слична стока