.

.

Црн Скелет Патент Качулка Готски Y2K Дијамантски Сјај Преголема Јакна Гранџ Панк Темна Академија Е-Девојка Дуксер

Црн Скелет Патент Качулка Готски Y2K Дијамантски Сјај Преголема Јакна Гранџ Панк Темна Академија Е-Девојка Дуксер

DEN 607.84

Пристапност
Залиха

100% Полиестер Затворање со патент. За да можете да го купите очекуваниот производ, ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата на производот пред да ја купите, бидејќи нашата големина не е баш иста со големината. Со конвенционално кроење, дизајнот е модерен. Производот е издржлив и цврсто се вклопува. Тоа е совршен подарок за вашето семејство, пријатели итн. Прилики : погоден за секојдневно носење, дома, училиште, универзитет, колеџ, работа, канцеларија, спорт, отворено, внатрешно, забава, шопинг, запознавање, студ, трчање, одмор, одмор итн. Ве молиме бидете сигурни да ги купите нашите производи, сите проблеми ве молиме контактирајте со нас. Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Карактеристики : Тежина : 500гр Големина : М/Л/ХЛ/2ХЛ пакетот вклучува : 1 Х Качулка Боја : Бела Големина : Средните Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Параметри на производот

Слична стока