.

.

Outfmvch Еден Два Козметички Ајлајнер Долготраен Молив За Очи Фина Боја Лежечко Свилено Пенкало Двојна Употреба Двоглав Пенкало Молив За Мапирање Веѓи

Outfmvch Еден Два Козметички Ајлајнер Долготраен Молив За Очи Фина Боја Лежечко Свилено Пенкало Двојна Употреба Двоглав Пенкало Молив За

DEN 54.24

Пристапност
Залиха

Погледнете Го Овој Ајлајнер За Украсување На Очите И Направете Ја Шминката За Очи Попривлечна За Секоја Пригода Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока или Не сте Задоволни со Нашиот Производ, Ве Молиме Да Се Чувствувате Да Не Контактирате и Ние Нема Да Штедиме Напори да Ви Понудиме Најдобро Решение. Шминка За Хајлајтер,Шминка За Очи,Сенка За Очи,Корејска Шминка,Шминка За Стапчиња За Сенки За Очи,Стап За Осветлување За Очи,Палети За Шминка,Сјај За Очи,Стап За Хајлајтер. боја сјај око молив сенка стап металик треперлива сенка за очи долготраен интензивен висок сјај бисерни ајлајнер партија фестивал шминка светка дрво дијамант разнобојни сјајна чад кремаста мат неутрален рефус водоотпорен пенливи брзо сушење. Стап За Сенки За Очи, Шминка Засекогаш,Молив За Очи,Апликатор За Сенки За Очи Двострано, Стап За Шминка За Истакнување.

Параметри на производот

Слична стока