.

.

Сјаен Ајлајнер Сенка За Очи Водоотпорна Отпорна На Пот Долготрајна Шарена Шминка За Убавина За Очи Отпорна На Дамки

Сјаен Ајлајнер Сенка За Очи Водоотпорна Отпорна На Пот Долготрајна Шарена Шминка За Убавина За Очи Отпорна На Дамки

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Произведено во САД Или Увезено Нашиот метален сјаен ајлајнер ви овозможува сјајно око вашите очи можат да бидат поголеми и посветли. ● Секоја боја содржи холографски ефекти во боја за навистина уникатен изглед. Иновативниот метален бисерен изобилен со бисерни и шарени фактори. Тоа е треперење од секој агол сјае брилијантна електрична енергија. +Меко природно чувство и брзо сушење, водоотпорно, отпорно на пот и не е лесно за шминкање, одлична моќ за задржување на шминката, запечатен дизајн за подолга употреба. +Лесен за употреба, Нашиот метален сјаен ајлајнер може директно да ја нацрта основата на ајлајнерот без лепак метален флеш ајлајнер за да ви обезбеди сјајна шминка за очи. ●Повеќенаменски : може да се користи не само како ајлајнер, туку и како сенка за очи, за да блесне светли бои и да ги направи вашите очи посекси. ?Здраво, Пријателе, Добредојдовте во мојата топла мала продавница! Ќе се потрудиме да ве натераме да имате задоволително шопинг искуство! ?Ви посакувам среќен шопинг, ви нудиме разни видови одлични производи, вие сте доверливи, Добивате се што сакате! ?Ако имате било какви прашања.

Параметри на производот

Слична стока