.

.

Пешачење на отворено кампување кафеава лепенка од елени извезена апликација со железо на шиење на амблем

Пешачење на отворено кампување кафеава лепенка од елени извезена апликација со железо на шиење на амблем

DEN 95.84

Пристапност
Залиха

Големина : приближно 2,7*3,1 инчи Пакување : 1 парче лепенка спакувана. Печ е 100% извезена. Дизајн : Ironелезо на поддршка за заптивка на топлина, така што може лесно да се пегла, и ако сакате да го зајакнете, исто така можете да го шиете. (Не го раскинувајте транспарентниот филм на задниот дел, овој филм е лепило слој). Дизајн на Patch Edge : Специјално дизајниран за нови корисници на Patch и оние кои немаат опрема за пеглање. 2мм ширина на работ е резервирана за засилување на иглата и навој на лепенката, што е погодно за употреба кога пеглањето не успева или без опрема за пеглање. Се вклопува : дупки за крпење или додајте креативен допир на облека, крпи, ќебиња, елеци, јакни, фармерки, кошули, дуксери, костуми, ранци, салата за теретани, капаци на седиштата, училишни кеси, итн. На врвен квалитетен везени закрпи за сите возрасти。. Пакување со картички : Оригиналните производи на лепило за пеглање користат специјално црвено пакување за да спречат абразија на прашина и површината.

Параметри на производот

Слична стока