.

.

10 x18 Свизови од слонова коска за везови невестински превези чипка за шиење на вечерните фустани, обезбедуваат многу 1 парче

10 x18 Свизови од слонова коска за везови невестински превези чипка за шиење на вечерните фустани, обезбедуваат многу 1 парче

DEN 412.80

Пристапност
Залиха

Висококвалитетна чипка за чипка избрана од прекрасно дизајнирање Материјал : Рејон Органза Тул. Ширина од 1 парче : АПРОКС 10 ", должина : 18". Продадено со 1 парче. Ова е прекрасна и висококвалитетна чипка на чипка, што може да се искористи за вашите проекти за шиење, облека за облека, кукли, хауба, занаети, јоргани, украси, стругалки, шиење на наследство, итн. Willе ви се допадне! Ако имате какво било прашање, добредојде да контактирате со нас! Во мојата продавница може да се избере поубава и висококвалитетна чипка!.

Параметри на производот

Слична стока