.

.

Колекција на елки за елки за елка, тартан оревокршач со украс на дрво, мерки на 4-инчен, виси украс, украсен декор, прстен за салфетка, празнични украси за дома

Колекција на елки за елки за елка, тартан оревокршач со украс на дрво, мерки на 4-инчен, виси украс, украсен декор, прстен за салфетка, празнични

DEN 271.84

Пристапност
Залиха

Колекција на новогодишни елки : новогодишно дрво е едно од најпознатите светски дизајни за празници од нејзиното воведување во 1938 година Секоја сезона гледа прекрасни нови вовед за колекционерите и стари и нови. Елката додава карактеристичен шарм на секоја маса. Класичен дизајн : сакан за својата носталгија и топли сеќавања на минатото на Божиќните, овој уникатен опсег додава посебен шарм во сезоната славејќи ги традициите и создавање спомени. За производот : Овој величествен украс на оревчерот од тартан од Spode е сигурно да внимава на подароците наредени под дрвото! Совршен подарок за колекционерот на оревици. Користете и грижа : Исчистете со влажна крпа. Спецификации на производот : Пакетот доаѓа со (1) украс на оревчерот на тартан. Колекција на новогодишни елки : новогодишно дрво е едно од најпознатите светски дизајни за празници од нејзиното воведување во 1938 година. Секоја сезона гледа прекрасни нови вовед за колекционерите и стари и нови.

Параметри на производот

Слична стока