.

.

Pifude Божиќ Украси Розова Стои Дедо Мраз Кукла Украс Божиќ Приврзок Среќен Божиќ Декорација Дома Подарок

Pifude Божиќ Украси Розова Стои Дедо Мраз Кукла Украс Божиќ Приврзок Среќен Божиќ Декорација Дома Подарок

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

1 Постојаниот Дедо Мраз има живописна слика, извонредна изработка и полн со детали. Совпаѓајте со ситници за Да Го направите Дедо Мраз поживописен и попријатен. Не само За Божиќ, туку и погоден за секој ден, бидејќи декорацијата е исто така многу добра. Овој Дедо Мраз е многу нежен и убав, тоа е добар избор како божиќен подарок. Нашата компанија го гарантира квалитетот на производот додека ја гарантира брзината, доколку се сомневате, можете да не контактирате преку, ние ќе ја обезбедиме најискрената услуга. Постојаниот Дедо Мраз има живописна слика, извонредна изработка и полн со детали. Совпаѓајте со ситници за Да Го направите Дедо Мраз поживописен и попријатен. Не само За Божиќ, туку и погоден за секој ден, бидејќи декорацијата е исто така многу добра. Овој Дедо Мраз е многу нежен и убав, тоа е добар избор како божиќен подарок. Нашата компанија го гарантира квалитетот на производот додека ја гарантира брзината, доколку се сомневате, можете да не контактирате преку, ние ќе ја обезбедиме најискрената услуга.

Параметри на производот

Слична стока