.

.

Нилсон Гном Елка Топер, 27.5 Инчен Голем Томте Гном Новогодишна Елка Украс, Дрво Топер Гном Божиќни Украси Одмор Дома Декор

Нилсон Гном Елка Топер, 27.5 Инчен Голем Томте Гном Новогодишна Елка Украс, Дрво Топер Гном Божиќни Украси Одмор Дома Декор

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

Врвот На Дрвото Гном : скандинавскиот гном е смешен врв на дрво за да го надополни вашето дрво, што е совршено за повеќето Новогодишни елки Создадете Повеќе Божиќна атмосфера и забава за вашиот дом со топер Гном За Новогодишна елка. Врвен Квалитет : гномот на горниот дел од дрвото е изработен од мек филц, бела брада со влакна и висока капа за позирање, што е издржливо и удобно. Дизајниран со пружината внатре, така што гномот може да се компресира и да седи цврсто на врвот на разни дрвја. Среќни Гноми : томте се смета за среќа, чувајќи го вашиот дом и семејства, носејќи богатство, љубов и здравје дома.Врвот на дрвото гном е многу погоден за ширење на традиционалниот дух,што е одличен Божиќен украс. Голем топер За Новогодишна елка : гномот на горниот дел од дрвото е рачно изработен со висина од 27,5 инчи од дното до врвот на шапката, широк 9,4 инчи, а потешкото дно го прави да стои сам. Голем и погоден за украсување на повеќето дрвја. Широка Примена : не само што можете да го користите малиот врв на дрвото гном за украсување на дрвото, туку и гномот да стои на масата, полицата, бирото, каменот итн. Смешниот врв на дрвото е совршен подарок за Божиќ, Ноќта на Вештерките, украс за Денот на Благодарноста. Врвот На Дрвото Гном : скандинавскиот гном е смешен врв на дрво за да го надополни вашето дрво, што е совршено за повеќето Новогодишни елки. Создадете Повеќе Божиќна атмосфера и забава за вашиот дом со топер Гном За Новогодишна елка. Врвен Квалитет : гномот на горниот дел од дрвото е изработен од мек филц, бела брада со влакна и висока капа за позирање, што е издржливо и удобно. Дизајниран со пружината внатре, така што гномот може да се компресира и да седи цврсто на врвот на разни дрвја. Среќни Гноми : томте се смета за среќа, чувајќи го вашиот дом и семејства, носејќи богатство, љубов и здравје дома.Врвот на дрвото гном е многу погоден за ширење на традиционалниот дух,што е одличен Божиќен украс. Голем топер За Новогодишна елка : гномот на горниот дел од дрвото е рачно изработен со висина од 27,5 инчи од дното до врвот на шапката, широк 9,4 инчи, а потешкото дно го прави да стои сам.

Параметри на производот

27.5 X 9.4( 69.9 X 23.88 CM ). :
Package Includes:
1 X Gnome Tree Topper.
Слична стока