.

.

Рокиња Рустикална Елка Топер Ѕвезда со 15 ЛЕД Светла Гроздобер Christmasан Божиќни Блузи За Дрвја Топер За Новогодишни Елки За Украси За Новогодишни Елки

Рокиња Рустикална Елка Топер Ѕвезда со 15 ЛЕД Светла Гроздобер Christmasан Божиќни Блузи За Дрвја Топер За Новогодишни Елки За Украси За

DEN 223.84

Пристапност
Залиха

●УНИКАТЕН РУСТИКАЛЕН ВРВ на ДРВО гроздобер naturalан природна ѕвезда елка топер светлина има совршена големина 10,22 х 13", погоден за Секоја Големина Елка Инсталацијата е многу едноставна, само ставете 3 bat батерии (не се вклучени) во кутијата за батерии. ✔Ја Прошири основата на златната ѕвезда за дрво, воопшто не е тешка, врвот на Дрвото може поцврсто да се вметне На Елката, може да стои директно на врвот на Елката. Воопшто нема да се навалува и паѓа. ●СИЛНИ СВЕТЛА премиум 15 топлите Бели Лед Божиќни светла се посветли од другите, тие нема да станат жешки кога светлата ќе се вклучат долго време, безбедни за употреба. Toан пентаграм дрво топер светла направи Вашиот елка издвоите. +РУСТИКАЛЕН И ПРИРОДЕН секоја елка топери се направени од висококвалитетен природенatан со рустикална атмосфера и прекрасен изглед. Природна ѕвезда врвот издржлив може да се чува долгогодишно и повторно да се користи секоја година, заштедете ги вашите пари. ●СОВРШЕНИ НОВОГОДИШНИ УКРАСИ гроздобер украси За Новогодишна елка, исто така, можат да бидат декор за домашна маса, декор за венчавки, канцелариски декор, декор за забави итн. Рустикален осветлен топер За Новогодишна елка е совршен подарок за семејството и пријателите. * УНИКАТЕН БОЖИЌЕН ДЕКОР ѕвездата На Елката на врвот на Елката додава природна и рустикална атмосфера на Вашата Елка, правејќи Ја Вашата Елка да се истакне меѓу многуте Новогодишни елки и да стане најблескавата.

Параметри на производот

Слична стока