.

.

Абаодам 2 парчиња Креативни Украси За Новогодишна Елка Мини Новогодишни Елки Украси За Домот

Абаодам 2 парчиња Креативни Украси За Новогодишна Елка Мини Новогодишни Елки Украси За Домот

DEN 208.00

Пристапност
Залиха

Дизајниран Во Божиќна тема, убав изглед и привлечен Изработени во врвен материјал, мала тежина, издржливи и еднократно, не - бледнее и - пријателски. Десктоп орнаменти функција во минијатурни елка со два различни стилови на црвено овошје и бело овошје. Со убав и жив дизајн, украсите На Новогодишната елка се многу привлечни и практични. Додавање повеќе забава На Божиќ, одлична декорација за дома, продавница и канцеларија. Дизајниран Во Божиќна тема, убав изглед и привлечен. Изработени во врвен материјал, мала тежина, издржливи и еднократно, не - бледнее и - пријателски. Десктоп орнаменти функција во минијатурни елка со два различни стилови на црвено овошје и бело овошје. Со убав и жив дизајн, украсите На Новогодишната елка се многу привлечни и практични. Додавање повеќе забава На Божиќ, одлична декорација за дома, продавница и канцеларија. Опистронг>Десктоп минијатурни новогодишни елки, за издржлива и долготрајна употреба. Лесен за преносливо движење. Зголемете ја фестивалската атмосфера и донесете фестивалска атмосфера. Со два вида стилови на црвено овошје и бело овошје, украсите На Новогодишната елка се многу привлечни и практични.

Параметри на производот

Слична стока